W maju 2008 roku utworzono zespół firmy AIR TEAM, który nieustannie szerzy dobre imię oraz wyjątkowo dobrą obsługę zarówno w Czechach jak i w całej Europie.

Na tej stronie mamy przyjemność przedstawić Państwu członków naszego zespołu.

 

Sales & Marketing

Petr Polák
Sales Director
 

Tel.: +420 721 420 000
Email: polak@airteam.cz
Jakub Dryska
Business Development Manager &
Installation Sales Lead

Tel.: +420 725 508 058
Email: jakub@airteam.cz
Mateusz Blicharz
Regional Sales Manager
Poland

Tel.: +48 22 602 21 36
Email: mateusz@airteam.eu
     

Istvan Horvath
Regional Sales Manager
Hungary

Tel.: +36 70 538 4491
Email: istvan@airteam.eu
Francesca Razzano
Regional Sales Manager
Italy

Tel.: +39 339 771 2973
Email: francesca@airteam.eu
Magdalena Sevcikova
Territory Sales Manager
France & Germany

Tel.: +49 8335 7479994
Email: sevcikova@airteam.eu

Customer Support & Administration

Michal Teplý
Director of Operations

Tel.: +420 725 508 058
Email: teply@airteam.cz
Simona Zedníčková
Customer Support Specialist

Tel.: +420 725 508 058
Email: zednickova@airteam.cz
Alžběta Hanáčková
Backoffice Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: hanackova@airteam.cz
     

Anna Ivlieva
Business Development Manager,
CIS Region & Order Manager

Tel.: +420 296 183 093
Email: anna@airteam.eu

Václav Novák
IT / Ecommerce
 

Tel.: +420 725 508 058
Email: novak@airteam.cz

Alona Ionik
Order Management &
Repairs Coordinator

Tel.: +420 296 183 093
Email: alona@airteam.eu

Věra Gruberová
Chief Accountant

Tel.: +420 725 508 058
Email: gruberova@airteam.cz

Filip Daneš
Logistic Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: danes@airteam.cz

Jan Hálek
Warranty Specialist & IT Support

Tel.: +420 725 508 058
Email: halek@airteam.cz

Dr. Petr Polák
Managing Director

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz

Production & Maintenance

   



Michael Formánek
Maintenance Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Petr Jedelský
Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Tomáš Maršálek
Head of office of airworthiness

Tel.: +420 778 777 455
Email: service@airteam.cz
Jan Polák
Sales Executive & Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: jan@airteam.cz