W maju 2008 roku utworzono zespół firmy AIR TEAM, który nieustannie szerzy dobre imię oraz wyjątkowo dobrą obsługę zarówno w Czechach jak i w całej Europie.

Na tej stronie mamy przyjemność przedstawić Państwu członków naszego zespołu.

 

      Sales & Marketing

Dominique Rathgeber
Regional Sales Manager
Germany

Tel.: +49 170 / 38 50 704
Email: dominique@airteam.eu
Francesca Razzano
Territory Sales Manager
Italy & France

Tel.: +39 339 771 2973
Email: francesca@airteam.eu
Mateusz Blicharz
Regional Sales Manager
Poland

Tel.: +48 226 022 136
Email: mateusz@airteam.eu
Rene Graef
Business Development
Germany

Tel.: +420 725 508 058
Email: rene@airteam.eu
Istvan Horvath
Regional Sales Manager
Hungary

Tel.: +36 70 538 4491
Email: istvan@airteam.eu
Václav Bednář
Marketing Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: bednar@airteam.cz
     
Petr Polák
Sales Director

Tel.: +420 721 420 000
Email: polak@airteam.cz
Dr. Petr Polák
Managing Director

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Jan Polák
Sales Executive

Tel.: +420 725 508 058
Email: jan@airteam.cz

      Customer Support & Administration

Jakub Dryska
Sales Support Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: jakub@airteam.cz
Alžběta Hanáčková
Backoffice Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: hanackova@airteam.cz
Michal Teplý
Director of Operations

Tel.: +420 725 508 058
Email: teply@airteam.cz
Věra Gruberová
Chief Accountant

Tel.: +420 725 508 058
Email: gruberova@airteam.cz

Anna Ivlieva
Order Management Leader

Tel.: +44 23 8228 0817
Email: anna@airteam.cz

Václav Novák
IT / Ecommerce

Tel.: +420 725 508 058
Email: novak@airteam.cz

     
Alona Ionik
Backoffice Support

Tel.: +44 23 8228 0817
Email: alona@airteam.eu
Simona Zedníčková
Backoffice Support

Tel.: +420 725 508 058
Email: zednickova@airteam.cz
 

        Production & Maintenance

Michael Formánek
Maintenance Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Petr Jedelský
Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz

Tomáš Maršálek
Head of office of airworthiness

Tel.: +420 778 777 455
Email: service@airteam.cz

Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostawa do domu przy współpracy z najszybszymi firmami kurierskimi.

W przypadku dostawy do innego kraju członkowskiego EU, przemioty nie podlegają odprawie celnej. 

Najlepsze wsparcie Klienta

Najlepsze wsparcie Klienta

Potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego produktu? Masz jakiś problem z użytkowaniem zakupionego produktu? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez czat online.