W maju 2008 roku utworzono zespół firmy AIR TEAM, który nieustannie szerzy dobre imię oraz wyjątkowo dobrą obsługę zarówno w Czechach jak i w całej Europie.

Na tej stronie mamy przyjemność przedstawić Państwu członków naszego zespołu.

 

      Sales & Marketing

Dominique Rathgeber
Regional Sales Manager
Germany

Tel.: +49 170 / 38 50 704
Email: dominique@airteam.eu
Francesca Razzano
Territory Sales Manager
Italy & France

Tel.: +39 339 771 2973
Email: francesca@airteam.eu
Rene Graef
Business Development
Germany

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Istvan Horvath
Regional Sales Manager
Hungary

Tel.: +36 70 538 4491
Email: istvan@airteam.eu

Petro Kogut
Regional Sales Manager
Poland

Tel.: +48 226 022 136
Email: kogut@airteam.eu

Petr Polák
Sales Director

Tel.: +420 721 420 000
Email: polak@airteam.cz
Dr. Petr Polák
Managing Director

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Jan Polák
Sales Executive

Tel.: +420 725 508 058
Email: jan@airteam.cz

      Customer Support & Administration

Jakub Dryska
Sales Support Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: jakub@airteam.cz
Alžběta Hanáčková
Backoffice Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: hanackova@airteam.cz
Michal Teplý
Director of Operations

Tel.: +420 725 508 058
Email: teply@airteam.cz
Věra Gruberová
Chief Accountant

Tel.: +420 725 508 058
Email: gruberova@airteam.cz

Anna Ivlieva
Order Management Leader

Tel.: +44 23 8228 0817
Email: anna@airteam.cz

Václav Novák
IT Support

Tel.: +420 725 508 058
Email: novak@airteam.cz

        Production & Maintenance

Michael Formánek
Maintenance Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Oleksiy Panchenko
Avionics Technician

Tel.: +44 23 8228 0817
Email: service@airteam.cz

Tomáš Maršálek
Head of office of airworthiness

Tel.: +420 778 777 455
Email: service@airteam.cz

Petr Jedelský
Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Szybka dostawa

Szybka dostawa

Dostawa do domu przy współpracy z najszybszymi firmami kurierskimi.

W przypadku dostawy do innego kraju członkowskiego EU, przemioty nie podlegają odprawie celnej. 

Darmowa wysyłka zakupów powyżej 1560 PLN

Darmowa wysyłka zakupów powyżej 1560 PLN

Nie chcesz płacić za przesylkę? Nie ma problemu. Postanowiliśmy nie obciążać kosztami wysyłki zamówień, których wartość przekracza 1560 PLN. *Oferta dotyczy tylko zamówień złożonych online.

Najlepsze wsparcie Klienta

Najlepsze wsparcie Klienta

Potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego produktu? Masz jakiś problem z użytkowaniem zakupionego produktu? Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez czat online.