Sale

SPK0002

C of Conformance

Factory New

Usually within 1-2 weeks

24 months The warranty consists of a 24-month warranty for quality (OH/used products 12-month warranty) and subsequent free service provided by the supplier (if applicable). More information...

€ 36,63

€ 30,27

Multiple discount

Pieces 5-24 25-49 50 and more
Discount 10 % 15 % 20 %

Add to favourite products Send message to your friend Print

Vytvořte z vašeho mini tabletu dokonalé řídící centrum, používejte vaši oblíbenou aplikaci pro navigaci, zaznamenávejte průběh letu. Žádné další zařízení a papíry.

Průhledný kryt je plně kompatibilní s dotykovou obrazovkou tabletu formatu iPad Mini, Samsung Galaxy Tab Mini S2 a jakéhokoliv jíneho tabletu nebo fabletu o velikosti až 210 x 150 mm. Umožňuje neomezené používání vašeho chytrého zářízení. Materiál krytu je odolný proti poškrábání avlivům slunečního záření.

Díky nákoleníku můžete jednoduše sledovat navigaci zrakem a ovládat své aplikace dotykem. Upevnění tabletu nad kolenem je osvědčenou metodou řady pilotů a zaručeným způsobem, jak mít organizaci letu pod perfektní kontrolou. V uzavíratelné kapse budete mít u sebe vše potřebné – doklady, klíče, kapesník nebo váš talisman pro štěstí. Nákoleník obsahuje také poutko na tužku. Popruh o délce 60 cm přizpůsobíte podle vašich potřeb. Díky suchému zipu bude nákoleník držet na místě a po celou dobu letu se ani nehne. Nákoleník je vyroben z kvalitního a pevného neoprenu, který je zároveň měkký a prodyšný. Použití nákoleníku je proto pohodlné i při dlouhém letu.

Compatibility
Tablet

Contact us!