42 poeng til lojalitetssystemet Certified Installation from 580 EUR

010-01217-43

FAA Export 8130-3

Fabrikkny

Normalt innen 1-2 uker

24 måneder The warranty consists of a 24-month warranty for quality (OH/used products 12-month warranty) and subsequent free service provided by the supplier (if applicable). More information...

€ 4 226,78

br

Mode S Remote Transponder w/ Extended Squitter and GPS Receiver, G1000 Install Kit mer…. >>

Legg til favorittprodukter Send melding til en venn Skriv ut

Odpovídač 1090 MHz ADS-B „Out“ s úchytným mechanismem

  • Splňuje NextGen požadavky pro ADS-B
  • 1090 MHz ADS-B výstup umožňuje letadlu operovat v jakékoliv výšce a v jakémkoliv vzdušném prostoru
  • V jednom přístroji kombinuje odpovídač v módu S a zdroj pro pozici podle WASS/GPS
  • Kompatibilní s množstvím přístrojů od společnosti Garmin - včetně G1000® a GTN™ 750/650, které umožňují přímo vkládat kód odpovídače a nabízejí potřebnou kontrolu
  • Přístroj nemusí být instalován do palubní desky, lze tak ušetřit místo pro další přístroje

GTX 335R nabízí jednoduché a cenově dostupné řešení pro párování s přístroji G1000 a GTN 750/650. Jednotka GTX 335R nemusí být zabudována přímo do letadla a nabízí tak majitelům letounů ideální možnost, jak splnit požadavky na NextGen a vybavit své stroje pomocí ADS-B. GTX 335R může být dodáváno s modulem pro zjišťování polohy pomocí WAAS GPS, a tak veškerá potřebná funkcionalita je dostupná v jednom přístroji.

Cenově výhodný upgrade na NextGen

Společnost Garmin nabízí na trhu nejvíce ADS-B řešení a umožňuje tak co nejsnadnější přechod na NextGen. Skvělým příkladem je právě přístroj GTX 335R, který je zároveň certifikovaný pro IFR provoz. Nová generace těchto přístrojů vyniká nižší spotřebou a lepší spolehlivostí. Klasické odpovídače umožňují v módu S a C zasílat pouze výšku a kód odpovídače a pro určení pozice je vyžadován i pozemní radar. Naproti tomu vysílání 1090 MHz ADS-B (při užití přesné polohy na základě GPS) umožňuje zasílat informace o poloze, výšce, rychlosti, stoupání/klesání nebo kurzu na stanoviště řízení letového provozu.

Vylepšený přehled o provozu

Při používání 1090 MHz ADS-B, mají řídící letového provozu daleko lepší přehled o letounech v okolí než při využití radaru. Přehled o provozu v okolí letounu lze navíc zobrazit i na displeji v kokpitu letadla, pilot má tak podobný přehled o situaci ve vzduchu jako dispečeři na svých monitorech.

ADS-B do Vaší palubní desky

Řada GTX je kompatibilní s většinou přístrojů a nabízí tak nejjednodušší přechod na NextGen - a to především pro majitele jednotek G1000. Pozice WAAS je získávána z již existujícího zdroje, který slouží současně pro navigaci, nebo z vestavěného WAAS modulu v přístroji GTX 335R. G1000 je možné párovat s rozhraním odpovídače GTX, díky tomu lze vkládat kód odpovídače přímo na velkém displeji řešení G1000.

Možnost zobrazení nadmořské výšky

GTX 335R a její funkcionalita WAAS umožňuje nejen přesné zobrazení polohy, přístroj navíc může být párován s enkodérem nadmořské výšky od společnosti Garmin a lze tak zajistit zobrazení informací k provedení letu podle přístrojů (IFR). Na rozdíl od jiných přístrojů, není enkodér zabudovaný společně s odpovídačem. V případě, že je nutné odpovídač vyměnit, je celá operace rychlejší, jednodušší a levnější.

Jednodušší cesta k NextGen

Po celá desetiletí byla společnost Garmin jedničkou na trhu při vývoji a nasazování technologie ADS-B. Dnes je série Garmin GTX 335R certifikována od FAA pro instalaci do stovek letadel. Díky řešení GTX 335R je přechod na ADS-B jednodušší, levnější a bezproblémový.

Certificate
FAA
Nominal Output
200W
Remote Mount/Panel Mount
Remote Mount

Kontakt oss!

Tillbehør 7