Az AIR TEAM sikeres csapata 2008 májusában állt össze, amely azóta is folyamatosan terjeszti jó hírnevét és szakmai megbízhatóságát repülős berkekben a Cseh Köztársaságban és már lassan egész Európában is.

Számunkra külön öröm és megtiszteltetés, hogy bemutathatjuk csapatunk tagjait:

 

      Sales & Marketing

Magdalena Klemmova
Regional Sales Manager


Tel.: +420 725 508 058
Email: klemmova@airteam.eu
Francesca Razzano
Territory Sales Manager
Italy & France

Tel.: +39 339 771 2973
Email: francesca@airteam.eu
Mateusz Blicharz
Regional Sales Manager
Poland

Tel.: +48 226 022 136
Email: mateusz@airteam.eu
Istvan Horvath
Regional Sales Manager
Hungary

Tel.: +36 70 538 4491
Email: istvan@airteam.eu

Artem Brui
Marketing Performance


Tel.: +420 296 183 093
Email: artem@airteam.eu

     
Petr Polák
Sales Director

Tel.: +420 721 420 000
Email: polak@airteam.cz
Dr. Petr Polák
Managing Director

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Jan Polák
Sales Executive

Tel.: +420 725 508 058
Email: jan@airteam.cz

      Customer Support & Administration

Jakub Dryska
Business Development Manager & Installation Sales Lead

Tel.: +420 725 508 058
Email: jakub@airteam.cz

Alžběta Hanáčková
Backoffice Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: hanackova@airteam.cz
Michal Teplý
Director of Operations

Tel.: +420 725 508 058
Email: teply@airteam.cz
Věra Gruberová
Chief Accountant

Tel.: +420 725 508 058
Email: gruberova@airteam.cz

Anna Ivlieva
Business Development Manager, CIS Region & Order Manager

Tel.: +420 296 183 093
Email: anna@airteam.cz

Václav Novák
IT / Ecommerce

Tel.: +420 725 508 058
Email: novak@airteam.cz

     
Alona Ionik
Order Management & Repairs Coordinator

Tel.: +420 296 183 093
Email: alona@airteam.eu
Simona Zedníčková
Customer Support Specialist

Tel.: +420 725 508 058
Email: zednickova@airteam.cz
 

        Production & Maintenance

Michael Formánek
Maintenance Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Petr Jedelský
Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz

Tomáš Maršálek
Head of office of airworthiness

Tel.: +420 778 777 455
Email: service@airteam.cz