Az AIR TEAM sikeres csapata 2008 májusában állt össze, amely azóta is folyamatosan terjeszti jó hírnevét és szakmai megbízhatóságát repülős berkekben a Cseh Köztársaságban és már lassan egész Európában is.

Számunkra külön öröm és megtiszteltetés, hogy bemutathatjuk csapatunk tagjait:

Sales & Marketing

Dominique Rathgeber
Regional Sales Manager
Germany

Tel.: +49 170 794 70 22
Email: dominique@airteam.eu
Francesca Razzano
Territory Sales Manager
Italy & France

Tel.: +39 339 771 2973
Email: francesca@airteam.eu
Rene Graef
Business Development
Germany

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Istvan Horvath
Regional Sales Manager
Hungary

Tel.: +36 70 538 4491
Email: istvan@airteam.eu
Vít Kareš
Technical Sales Manager


Tel.: +420 725 508 058
Email: kares@airteam.cz
Petr Polák
Sales Director


Tel.: +420 721 420 000
Email: polak@airteam.cz
Dr. Petr Polák
Managing Director


Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Jan Polák
Sales Executive


Tel.: +420 725 508 058
Email: jan@airteam.cz

Customer Support & Administration

Jakub Dryska
Sales Support Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: jakub@airteam.cz
Alžběta Hanáčková
Backoffice Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: hanackova@airteam.cz
Michal Teplý
Director of Operations

Tel.: +420 725 508 058
Email: teply@airteam.cz
Serge Matsko
Sales Support Executive

Tel.: +44 23 8000 0282
Email: serhii@airteam.cz
Věra Gruberová
Chief Accountant

Tel.: +420 725 508 058
Email: gruberova@airteam.cz

Anna Ivlieva
Order Management Leader

Tel.: +44 23 8000 0282
Email: anna@airteam.cz

Production & Maintenance

Michael Formánek
Maintenance Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Oleksiy Panchenko
Avionics Technician

Tel.: +44 23 8000 0282
Email: service@airteam.cz

Tomáš Maršálek
Head of office of airworthiness

Tel.: +420 778 777 455
Email: service@airteam.cz

Petr Jedelský
Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz