Nejlepší tým

Od května 2008 se v Brně aktivně rozvíjí tým lidí, kteří stojí za úspěchy skupiny AIR TEAM nejen v České republice, ale i dalších zemích Evropy.

Je nám ctí vám na této stránce představit členy našeho týmu.

 

Sales & Marketing

Petr Polák
Sales Director
 

Tel.: +420 721 420 000
Email: polak@airteam.cz
Jakub Dryska
Business Development Manager &
Installation Sales Lead

Tel.: +420 296 183 093
Email: jakub@airteam.cz
Mateusz Blicharz
Regional Sales Manager
Poland

Tel.: +48 22 602 21 36
Email: mateusz@airteam.eu
     

Istvan Horvath
Regional Sales Manager
Hungary

Tel.: +36 70 538 4491
Email: istvan@airteam.eu
Francesca Razzano
Regional Sales Manager
Italy

Tel.: +39 339 771 2973
Email: francesca@airteam.eu
Magdalena Sevcikova
Territory Sales Manager
France & Germany

Tel.: +420 296 183 093
Email: sevcikova@airteam.eu

 

Vratko Kapuš
Sales Support

Tel.: +420 296 183 093
Email: vratko.kapus@airteam.eu

 

Romana Barošová
Regional Sales Manager

Tel.: +420 296 183 093
Email: romana.barosova@airteam.cz


Alex Mudrych

Ecommerce & Marketing

Tel.: +420 725 508 058
Email: mudrych@airteam.cz


Customer Support & Administration

Michal Teplý
Director of Operations


Tel.: +420 725 508 058
Email: teply@airteam.cz

Simona Zedníčková
Order Management &
Repairs Coordinator

Tel.: +420 296 183 093
Email: zednickova@airteam.cz

Jan Zerák
Logistic Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: zerak@airteam.cz

     

Alžběta Hanáčková
Backoffice Manger

Tel.: +420 296 183 093
Email: finhrsupport@airteam.cz

Václav Novák
IT / Ecommerce

Tel.: +420 296 183 093
Email: novak@airteam.cz

Alona Ionik
Purchasing Specialist

Tel.: +420 296 183 093
Email: alona@airteam.eu


Lucie Kysučanová

HR Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: finhrsupport@airteam.cz


Dr. Petr Polák

Managing Director

Tel.: +420 725 508 058
Email: petr.polak@airteam.cz


Michael Bednář

Video Production Editor

Tel.: +420 725 508 058
Email: michael.bednar@airteam.cz

Design & Maintenance

   



Michael Formánek
Chief Designer

Tel.: +420 296 183 093
Email: service@airteam.cz
Petr Jedelský
Avionics & ISR Programs Manager

Tel.: +420 296 183 093
Email: service@airteam.cz
Tomáš Maršálek
Head of Design Organization

Tel.: +420 296 183 093
Email: service@airteam.cz

Jan Polák

Sales Executive & Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: jan@airteam.cz