Od května 2008 se v Brně aktivně rozvíjí tým lidí, kteří stojí za úspěchy skupiny AIR TEAM nejen v České republice, ale i dalších zemích Evropy.

Je nám ctí vám na této stránce představit členy našeho týmu.

 

      Sales & Marketing

Dominique Rathgeber
Regional Sales Manager
Germany

Tel.: +49 170 / 38 50 704
Email: dominique@airteam.eu
Francesca Razzano
Territory Sales Manager
Italy & France

Tel.: +39 339 771 2973
Email: francesca@airteam.eu
Rene Graef
Business Development
Germany

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Istvan Horvath
Regional Sales Manager
Hungary

Tel.: +36 70 538 4491
Email: istvan@airteam.eu

Petro Kogut
Regional Sales Manager
Poland

Tel.: +48 226 022 136
Email: kogut@airteam.eu

Petr Polák
Sales Director

Tel.: +420 721 420 000
Email: polak@airteam.cz
Dr. Petr Polák
Managing Director

Tel.: +420 725 508 058
Email: airteam@airteam.cz
Jan Polák
Sales Executive

Tel.: +420 725 508 058
Email: jan@airteam.cz

      Customer Support & Administration

Jakub Dryska
Sales Support Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: jakub@airteam.cz
Alžběta Hanáčková
Backoffice Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: hanackova@airteam.cz
Michal Teplý
Director of Operations

Tel.: +420 725 508 058
Email: teply@airteam.cz
Věra Gruberová
Chief Accountant

Tel.: +420 725 508 058
Email: gruberova@airteam.cz

Anna Ivlieva
Order Management Leader

Tel.: +44 23 8228 0817
Email: anna@airteam.cz

Václav Novák
IT Support

Tel.: +420 725 508 058
Email: novak@airteam.cz

        Production & Maintenance

Michael Formánek
Maintenance Manager

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
Oleksiy Panchenko
Avionics Technician

Tel.: +44 23 8228 0817
Email: service@airteam.cz

Tomáš Maršálek
Head of office of airworthiness

Tel.: +420 778 777 455
Email: service@airteam.cz

Petr Jedelský
Avionics Technician

Tel.: +420 725 508 058
Email: service@airteam.cz
98% nejprodávanějšího zboží skladem

98% nejprodávanějšího zboží skladem

Více než 10000ks zboží skladem. Veškeré nabízené zboží, které máme skladem, je okamžitě odesíláno. Při objednání do 13h odesíláme zboží ještě tentýž den.

Rychlé dodání

Rychlé dodání

Doručení objednávek k Vašim dveřím ve spolupráci s nejrychlejšími kurýry. V případě dodání do jiného členského státu EU zboží nepodléhá celnímu odbavení.

Poštovné zdarma při objednávce nad 5000Kč

Poštovné zdarma při objednávce nad 5000Kč

Platíte neradi poštovné? Žádný problém. Rozhodli jsme se poštovné zrušit a neúčtovat u objednávek nad 5000Kč. Přidejte se k více než 10000 spokojeným zákazníkům ve 25 zemích.

Nejlepší zákaznická podpora

Nejlepší zákaznická podpora

Potřebujete poradit s výběrem správného produktu? Máte potíže s obsluhou nebo provozem? Neváhejte nás kontaktovat po telefonu, emailem nebo prostřednictvím online chatu.